Техник производствен анализ

Желаете да работите в международна компания в автомобилната индустрия? Харесвате автомобили? Присъединете се към нас!

Ние ще Ви научим на всичко, което е необходимо за тази позиция.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Извършва и улеснява процеса на анализ на дефектите открити в производството и продуктите върнати от клиента.
  • Предлага корективни действия според откритите причини за дефекта.
  • Организира разглобяването на дефектните продукти.
  • Да валидира тестови продукти.
  • Да подготвя данните за доклада от анализа.
  • Да извършва скрапиране и счетоводно изписване на дефектните продукти.
  • Да предлага нови техники за откриване на дефекти.
  • Да спазва вътрешните правила на компанията свързани със сигурността, качеството, дисциплината и 5S.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Средно професионално или висше образование – специалност електроника, електро-механика, физика.
  • Да може да разчита и разбира електронни и механични чертежи.
  • Опит с измервателни инструменти.
  • Опит в производствено предприятие.
  • Работа в екип.
  • Възможност за работа на смени.
  • Английски език.
  • Добра компютърна грамотност – MS Office.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

  • Постоянна работа в международна компания с високи професионални стандарти.
  • Модерна и професионална работна атмосфера.
  • Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.