Техник механик (Настройчик)

Желаете да работите в международна компания в автомобилната индустрия? Харесвате автомобили? Присъединете се към нас!

Ние ще Ви научим на всичко, което е необходимо за тази позиция.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Осигурява безаварийна и надеждна работа на машините.
  • Осъществява контрол за правилната експлоатация на оборудването, своевременно смазване и   извършване на превантивна дейност за недопускане на аварии.
  • Участва в приемането и монтирането на нови производствени мощности.
  • Анализира авариите и причините за престой и предлага мерки за ликвидирането им.
  • Сътрудничи с отдела по качество при идентифициране на причините на лошо качество и определяне на средства за защита.
  • Организира изпълнението на поръчки от производствения план.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Средно техническо образование.
  • Много добра компютърна грамотност.
  • Опит на подобна позиция се счита за предимство.
  • Работа на сменен режим, включително полагане на нощен труд.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

  • Постоянна работа в международна компания с високи професионални стандарти.
  • Модерна и професионална работна атмосфера.
  • Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.