Механик отдел Техническа поддръжка

Желаете да работите в международна компания в автомобилната индустрия? Харесвате автомобили? Присъединете се към нас!

Ние ще Ви научим на всичко, което е необходимо за тази позиция.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Осигурява безаварийна и надеждна работа на машините.
  • Осъществява контрол за правилната експлоатация, ремонт и извършване на превантивна поддръжка за недопускане на аварии на оборудването.
  • Участва в приемането и монтирането на нови производствени мощности.
  • Анализира авариите и причините за престой и предлага мерки за отстраняването им.
  • Сътрудничи с отдел по качество при идентифициране на причините за лошо качество на произвеждания продукт и определяне на средства за предотвратяването им

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Средно техническо образование.
  • Много добра компютърна грамотност.
  • Много добри познания по пневматика и хидравлика.
  • Разчитане на пневматични и хидравлични схеми.
  • Опит на подобна позиция се счита за предимство.
  • Възможност за работа на смени.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ

  • Постоянна работа в международна компания с високи професионални стандарти.
  • Модерна и професионална работна атмосфера.

Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати